GELECEK PARTİLİ İLÇE BAŞKANI TOPÇU, AK PARTİ KONGRESİ SONRASI UYARIDA BULUNDU

Genel 25 Mart 2021 17:31
Videoyu Aç GELECEK PARTİLİ İLÇE BAŞKANI TOPÇU, AK PARTİ KONGRESİ SONRASI UYARIDA BULUNDU
A
a
Ankara’da gerçekleşen AK Parti kongresine katılan AK Parti Yenişehir İlçe Teşkilatı üyeleri ile ilgili açıklama yapan Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu, “Bu arkadaşlar kendi imkanları ya da Kaymakamlık eliyle bir süre karantinada kalmalı. Hem ailelerini hem de Yenişehir’i riske attılar” dedi.

 AK Parti, Ankara’da gerçekleşen kongre için 81 ilden ve yüzlerce ilçeden otobüsle üye taşıdı. Kongreye AK Parti Yenişehir İlçe Teşkilatı’ndan da yüksek bir katılım gerçekleşti. Konuyla ilgili Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu yazılı bir açıklama yaparak riskten bahsetti. Topçu:

“Türkiye’nin her bölgesinden katılımla büyük bir etkileşim sağladılar. Ama kendi aralarında. Korona istese böyle bir ortamı oluşturamazdı. Şimdi kongrenin ikinci bölümündeyiz. Bu kongredeki yayılım nedeniyle ilçemizde esnaflarımız en az 2 ay daha dükkanlarından, mekanlarından uzak kalacak. Sağlık çalışanlarımız yine ailelerini göremeyecek. Öğrenciler derslerinden geri kalacak. Bu nedenle zararı en aza indirmek adına bu arkadaşlar kendi imkanları ya da Kaymakamlık eliyle bir süre karantinada kalmalı. Hem ailelerini hem de Yenişehir’i riske attılar.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat