GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZDAĞ, KIRKLARELİ’NDE ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ: “ESNAF ADETA KAN AĞLIYOR, SİFTAH YAPAMIYOR”

Genel 2 Nisan 2021 17:48
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZDAĞ, KIRKLARELİ’NDE ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ: “ESNAF ADETA KAN AĞLIYOR, SİFTAH YAPAMIYOR”
A
a
Partisinin Kırklareli il teşkilatıyla beraber, şehirdeki esnafı ve pazarı ziyaret eden Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Esnaf adeta kan ağlıyor, siftah yapamıyor. Koalisyon hükümeti seslerini niçin duymuyor, derdi ile niçin dertlenmiyor” dedi.

Gelecek Partisi, Kırklareli’nde esnaf, pazarcı esnafı ile bir araya geldi. Program kapsamında Belediye Başkanı Recep Gün de ziyaret edildi. Ziyaretlerde Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Gelecek Partisi Kırklareli Kurucu İl Başkanı Mehmet Yıldız ve il yönetimi yer aldı. Belediye Başkanı ile gerçekleştirilen birliktelikte şehrin ihtiyaçları ve çözümleri üzerine fikir alışverişi yapılırken, esnaf ve pazarda gerçekleştirilen ziyaretlerde ise sorunlar ve isteklere kulak verildi. 

“VATANDAŞ, SANDIKTA GEREKEN CEVABI VERECEK”

Çalışmaların ardından esnafın durumuna değinen Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Esnaf adeta kan ağlıyor, siftah yapamıyor. Koalisyon hükümeti seslerini niçin duymuyor, derdi ile niçin dertlenmiyor? Bir günü bekliyorlar o gün yakındır. Bu vatandaş, sandıkta gereken cevabı verecektir” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat