GELECEK PARTİSİ İL TEŞKİLATI, 1. YILINI SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ İLE KUTLADI

Genel 22 Mart 2021 13:52
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ İL TEŞKİLATI, 1. YILINI SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ İLE KUTLADI
A
a
Gelecek Partisi Bayburt İl Teşkilatı, il başkanlık binasında düzenlenen programda, kuruluşunun 1. yılını DEVA ve İYİ Partili isimlerin katılımıyla kutladı. 

Dönemin Başbakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi, Türkiye genelinde çalışmalarına devam ederken, Gelecek Partisi Bayburt İl Teşkilatı da 1. yılını doldurdu. İl teşkilatı 1. yılını il başkanlık binasında düzenlenen küçük bir etkinlikle kutladı. Etkinliğe Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, partililer ile DEVA Partisi ve İYİ Partili isimler de katıldı. 

O anları sosyal medya hesabından, “Yüz yıllık soluk, bir yaşında” notuyla paylaşan Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, “Bayburt Gelecek Partisi İl Başkanlığının kuruluşunun birinci yılında bizleri yalnız bırakmayan DEVA Partisi ve İYİ Parti temsilcileri ve yönetim kurulu arkadaşlara teşekkür ederim. Daha onlarca yıl boyunca milletimiz ve vatanımız için çalışmaya, hizmet etmeye devam edeceğiz. Hedefimiz Geleceğin Türkiye’sini inşa etmek” dedi.
1000
icon
bayburtlu 23 Mart 2021 16:04

hayırlı olsun

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat