GELECEK PARTİSİ MANİSA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI ATSAN: “BELEDİYELERİ GENÇLERE YÖNELİK İŞ OLANAĞI ÜRETMEYE DAVET EDİYORUM”

Genel 21 Nisan 2021 20:54
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ MANİSA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI ATSAN: “BELEDİYELERİ GENÇLERE YÖNELİK İŞ OLANAĞI ÜRETMEYE DAVET EDİYORUM”
A
a
Yazılı bir açıklama yaparak belediyelere seslenen Gelecek Partisi Manisa Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan, “Gençler için belediyeleri gençlere yönelik iş olanağı sağlayacak olan politikalar üretmeye davet ediyor gerekirse gençler için bizlerden de fikirler almalarını rica ediyoruz. Belediyelere açık çağırımdır” dedi.

Gelecek Partisi Manisa Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan, yazılı bir açıklama yaparak gençler için belediyelere çağrıda bulundu. Genç işsizliğin çözümünde hükümet belediyelerinin rol alması gerektiğini ifade eden Atsan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 “BELEDİYELERE AÇIK ÇAĞRIMDIR”

“İktidarın elinde olan belediyeler hükümet kadar güçlüdür. Ama bu demek değildir ki gençler için politika üretmeyelim. Hükümetin, gençleri ülkeden soğutacak ve soğuttuğu politikalar yetmiyormuş gibi yerelde iktidarın elinde olan belediyelerden de gençler için herhangi bir proje çıkmamaktadır. Gençlere verdiği sözde değerin sadece kelime değeri vardır bu iktidar için. Bulundukları ilçede gençlere yönelik bir sosyal faaliyet alanı veya iş olanağı sağlayacak hiçbir kol yoktur. Bu hemen hemen tüm ilçeler için geçerlidir. Millete sosyal belediyeciliği göstermek isterken göz çıkaran bu hükümet ve belediyeler, gençler için projeler üreten diğer muhalefet belediyelerine her zaman engel olmuş ve olmaya devam etmektedir. Hiçbir kimse biz gençlerin geleceğine engel olamaz olamayacaktır. Pandemi döneminde işten çıkartılan bu değerli gençler için belediyeleri gençlere yönelik iş olanağı sağlayacak olan politikalar üretmeye davet ediyor gerekirse gençler için bizlerden de fikirler almalarını rica ediyoruz. Belediyelere açık çağırımdır.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat