GELECEK PARTİSİ MANİSA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI ATSAN: “GENÇLERİMİZİN EN BÜYÜK TELAŞI KENDİ GELECEKLERİ”

Genel 8 Mart 2021 14:46
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ MANİSA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI ATSAN: “GENÇLERİMİZİN EN BÜYÜK TELAŞI KENDİ GELECEKLERİ”
A
a
Gelecek Partisi Manisa Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan, yazılı bir açıklama yaparak, “Gençlerimizin ise en büyük korkularından ve telaşlarından biri kendi gelecekleri ve arkasından gelecek olan yeni nesillerin geleceğidir” dedi.

 Gençlerden erken seçim çağrısı geldi. Gelecek Partisi Manisa Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan, yaptığı yazılı açıklamada gençlerin içerisinde bulunduğu duruma dikkat çekti.  Gençlerin huzurlu bir gelecek istediğine vurgu yapan Başkan Atsan, erken seçim çağrısında bulundu.

“HUZURLU BİR MİLLET BIRAKMAYA ANT İÇTİK”

Gençleri Gelecek Partisi’ne oy vermeye davet eden Atsan, “Geçtiğimiz uzun yıllardan beri belirli bir çizgi ile yola çıkan iktidarın, şu an o çizgisinden saptığını tüm ülke olarak görüyoruz. Gençlerimizin ise en büyük korkularından ve telaşlarından biri kendi gelecekleri ve arkasından gelecek olan yeni nesillerin geleceğidir. Şu an ki gençler bir o kadar emindir ki Davutoğlu Başbakanlığı dönemi oldukça huzurlu geçmiştir. Şeffaf bir yönetim istemesi sonrası yetkileri elinden alınan Sn. Başbakan, şimdi yola koyuldu ve biz gençlere yeni bir ufuk açmaya karar verdi. Bizler tüm gücümüz ile Genel Başkan’ımızın yanında olup, gelecek nesiller için müreffeh bir devlet, huzurlu bir millet bırakmaya ant içtik. Gençlerimize ve milletimize çağrımdır! Sizler bu ülkenin geleceğine yön verecek olan nesillersiniz. Sakın ola rehavete kapılmayın. Seçim günü sandıkta geleceğimiz için en doğru kararı verip mührü Çınar’a vurmanız. Çok değil kısa bir süre içinde bu sandık başında hep beraber olacağız ve o zaman diyeceğiz ki, ‘Gelecek bizim gelecek benim gelecek Türkiye’nin.’ İşte bizlerde şu anki karanlığı görüyoruz ve gençler olarak aydınlığa çıkmak için erken seçim istiyoruz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat