GELECEK PARTİSİ MANİSA GENÇLİK KOLLARI İLK ADIMI ATTI: “MURADİYE MAHALLEMİZİN İLÇE OLMASI İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALARIMIZI BAŞLATTIK”

Genel 31 Mart 2021 14:58
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ MANİSA GENÇLİK KOLLARI İLK ADIMI ATTI: “MURADİYE MAHALLEMİZİN İLÇE OLMASI İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALARIMIZI BAŞLATTIK”
A
a
Gelecek Partisi Manisa Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, 30 bin nüfuslu Muradiye mahallesine, ilçe statüsü kazandırmak için çalışmaya başladıklarını belirtti

 Manisa’nin çevresi fabrikalarla çevrili 30 bin nüfuslu Muradiye  Mahallesi için Gelecek Partisi Gençlik Kolları İl Başkanlığı ilginç bir adım attı. Gelecek Partisi Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan tarafından sosyal medyadan duyurulan gelişmede, mahallenin ilçe olması için çalışmalara başlandığı belirtildi.

“HAK ETTİĞİ DEĞERE ULAŞTIRACAĞIZ”

Bölgenin hak ettiği değere kavuşacağını belirten Başkan Atsan, “Manisa’mızın en büyük mahallelerinden biri olan Muradiye Mahallemizin, ilçe olması için gerekli çalışmaları başlattık. Kısa sürede, inşallah Muradiye’mizi, 30 bin nüfuslu bu büyük mahallemizi, ilçe yapacağız. Gerekli ve hak ettiği değere ulaştıracağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat