GELECEK PARTİSİ MANİSA KADIN KOLLARI BAŞKANI BARLAS, YAŞLILARA SAYGI HAFTASI MESAJI

Genel 19 Mart 2021 17:02
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ MANİSA KADIN KOLLARI BAŞKANI BARLAS, YAŞLILARA SAYGI HAFTASI MESAJI
A
a
18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında bir mesaj yayımlayan Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları Başkanı Deniz Barlas, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Kültürümüzün, değerlerimizin en önemli temsilcileri yaşlılarımızdır. Onların emekleri ve mücadeleleri, bizler için önemli dersler barındırıyor. Hayat tecrübeleri, yaşamları, bilgi ve birikimlerini çok önemsiyoruz. Bu noktada yeni kuşaklarımızın yaşlılara sahip çıkması, onlara saygı göstermesi adına çalışmak da bizim vazifemiz. Bu vazifeyi sadece özel günlerde, bayramlarda değil, hayatımızın her anında yerine getirmeliyiz.

Unutulmamalıdır ki bir millet büyüklerine gösterdiği saygı ve küçüklerine gösterdiği sevgiyle yaşam kalitesini arttırabilir. Dolayısıyla küçükken bizlere sevgi veren büyüklerimize bugün de saygı göstermek durumundayız. Kültüründe büyüklerin elini öpmek gibi nadide ve anlamlı bir değere sahip olan bizler için yaşlılarımız her zaman baş tacı olmaya devam edecektir. Onların da bizlere bilgi ve birikimleri ile yol göstereceğine olan inancımız tam. 18 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’nda tüm büyüklerimizin ellerinden öper, hürmetlerimi sunarım.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat