Gelecek Partisi Muş İl Başkanı Çermi’den “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” Mesajı

Genel 30 Nisan 2021 20:31
Videoyu Aç Gelecek Partisi Muş İl Başkanı Çermi’den “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” Mesajı
A
a
Gelecek Partisi Muş İl Başkanı Av.Muhammed Gürkan Çermi, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 
Başkan Av.Muhammed Gürkan Çermi mesajında: "Ülkemizin de içinde bulunduğu pandemi nedeniyle zor şartlar altında çalışan emekçilerimizin bugünde yanlarında olmak bizim görevimizdir. Gelişme ve kalkınma mücadelesinde gücünü gayretinden, çalışkanlığından ve emeğinden alan, bu mücadeleyi sergilerken alnından ter akıtan hayatımızın birçok alanında hayati rol alan işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun. 
Devletin ve milletin varlığını idame ettirmek ve hak ettiklerini alın terlerini dökerek elde ettikleri helal kazançlarla sağlayanlar, milli gelirimizi sürekli ayakta ve dipdiri tutanlar için bugün gurur günüdür. En büyük arzumuz tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin refah düzeylerinin yükselmesi ve yaşam kalitelerinin artmasıdır. Sosyal ve ekonomik çalışma koşullarının en üst düzeye ulaşması öncelikli hedeflerimiz arasındadır. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün toplumsal dayanışmaya, huzura, barışa, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe vesile olmasını diliyor, çalışanlarımıza ve tüm emekçi kardeşlerimize en kalbi muhabbetlerimi sunuyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat