GELECEK PARTİSİ’NDEN İKTİDARA GÖNDERME “HAİN DEDİKLERİ ŞİMDİ KIYMETLİ Mİ OLDU?”

Genel 9 Şubat 2021 13:26
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ’NDEN İKTİDARA GÖNDERME “HAİN DEDİKLERİ ŞİMDİ KIYMETLİ Mİ OLDU?”
A
a
Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, “eskiden hain dedikleri, şimdi mi kıymetli oldu?” diyerek iktidarı eleştirdi.

Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler ilginç çıkışlarıyla dikkat çekiyor. Hükümet mensuplarının geçmişte yaptığı konuşmaları hatırlatarak onları yorumlayan Başkan Güler, bu kez de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz yıllarda yaptığı “AK Parti’nin gölgesinde büyüyüp, fırsattan istifade karşısına geçenleri unutmayacağız. Bu trenden inen, bir daha bu trene binemez” konuşmasını ve geçtiğimiz gün yaptığı “Daha önce bir şekilde bizimle irtibatı olmuş fakat şimdi aramızda bulunmayan arkadaşlarımızla bağlarımızı tekrar yenilemeliyiz” sözünü hatırlattı.

“İKTİDARA DOLGU MALZEMESİ LAZIM”

Başkan Güler, Erdoğan’ın sözleriyle ilgili ise şu yorumda bulundu: “Hain diyorlardı, şimdi kıymetli oldular. Dolgu malzemesi lazım! Peki dolgu malzemesi nedir? Oluşan bir çürük nedeniyle zarar görmüş dişe, normal fonksiyonunu ve görünümünü kazandırmak için yapılan işlem. Ancak artık toplumun yarısından fazlasını ‘terörist’ olarak niteleyen, ötekileştiren dil kullanan bir yapıya dolgu da tutmaz. O diş millet tarafından çekilir!”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat