Gelecek Partisi Sarıyer’den toplu sünnet şöleni

Genel 11 Mayıs 2022 15:42
Videoyu Aç Gelecek Partisi Sarıyer’den toplu sünnet şöleni
A
a
Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen ailelere Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Erhan Vergili’den büyük destek geldi. Bu kapsamda yaklaşık 20 çocuk için toplu sünnet şöleni düzenlenecek.
Özellikle maddi durumu olmayan ailelerden belirlenecek olan çocuklar, sağlığa elverişli bir sağlık kuruluşunda sünnet olacak. Sünnet kıyafetinden ikramlıklara, eğlencelerden sünnet şöleninin yapılacağı yere kadar tüm giderler İlçe Başkanı Erhan Vergili tarafından karşılanacak.
“Sarıyerli vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz”
Cerrahi işlemin ardından çocuklar ve aileleri şölende bir araya gelecek. Birbirinden renkli anların yaşanacağı sünnet şöleninin tüm giderleri ise Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı tarafından karşılanacak. Konuyla ilgili açıklamaya yapan İlçe Başkanı Erhan Vergili, “Yaklaşık 20 yavrumuzun sünneti ve sünnet şölenini biz karşılayacağız. Çocuklarımızın giyeceği kıyafetten eğlencelere kadar her detay düşünülüyor. Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Teşkilatı olarak Sarıyerli vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bir hemşehrimizin kalbine dokunabiliyorsak ne mutlu bize” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat