GENÇLERİN UMUDU GELECEK PARTİSİ

Genel 13 Ekim 2021 12:03
Videoyu Aç GENÇLERİN UMUDU GELECEK PARTİSİ
A
a
Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Alparslan Ziya Aslan, gençlik yapılanmasının ve üye kayıt çalışmalarını aralıksız sürdüğünü söyledi.

Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Alparslan Ziya Aslan, tüm teşkilatların Ankara’da çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü ve gençlik yapılanmasına büyük önem verdiklerini belirterek, “Üye katılım programlarımızı teşkilatlarımızla sürdürüyoruz. Partimize gençlerimizin yoğun ilgisi var. Gençliğin umudur Gelecek Partisidir, Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’dur” dedi.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Alparslan Ziya Aslan, “Üye katılım programlarımız kapsamında Partimize yeni katılan genç kardeşlerimize rozetlerini takdim ediyoruz. Ankara İl Başkanımız Gülnur Hayran’ın de katılımı ile İlçe Gençlik Kolları Başkanlarımızın mazbata törenlerini gerçekleştirdik. Ankara’da gençlik olarak sahadayız. Hem teşkilatlanmamızı sürdürüyoruz hem de üye kayıtlarımızı yapıyoruz. Katılım sağlayan genç kardeşlerimize evinize hoş geldiniz diyor, bu çalışmalara katkı sunan tüm dava arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat