GENEL BAŞKAN DANIŞMANI KÖSE, BAŞKENTMARKETLERİ GEZDİ

Genel 22 Ocak 2021 21:32
Videoyu Aç GENEL BAŞKAN DANIŞMANI KÖSE, BAŞKENTMARKETLERİ GEZDİ
A
a
 Ankara’da Halk Ekmek Genel Müdürü Dr. Hüseyin Velioğlu ile bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, Başkentmarketleri gezdi.

 Türkiye’nin farklı illerinde ziyaretler gerçekleştirerek, yürütülen kooperatif çalışmalarına katkı sunan CHP Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, Ankara’da Halk Ekmek Genel Müdürü Dr. Hüseyin Velioğlu ile buluştu. Birliktelikte ayrıntılı bir bilgilendirme yapan Genel Müdür Velioğlu, kooperatifler tarafından üretilen 600’den fazla ürünün doğrudan üreticiden tüketiciye sunulduğu belirterek, Başkentmarketlerin Ankara’daki bütün kooperatiflere açık olduğunu bildirdi. 

 KÖSE, MARKETLERİ İNCELEDİ

 Genel Başkan Danışmanı Köse, birlikteliğin ardından Başkentmarket’e giderek incelemelerde bulundu. Üreticinin desteklenerek, vatandaşın ucuz gıdaya ulaştırıldığını ifade eden Köse, “Ankara’da üretici ve tüketici arasından çok ince bir çizgi yakalanmış. Kooperatifler tarafından üretilen ürünler, Başkentmarketlerde direkt halka sunuluyor. Bu ülkemizin içinde bulunduğu şu zor zamanlarda herkesin yararına olacak bir uygulama. Bu güzel uygulama için Halk Ekmek Genel Müdürü Dr. Hüseyin Velioğlu’na ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat