Genel Başkan Yalçın'ın 10 Kasım Mesajı

Genel 10 Kasım 2021 10:39
Videoyu Aç Genel Başkan Yalçın'ın 10 Kasım Mesajı
A
a
Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümü dolayısıyla bir anma mesaj yayınladı.

"Atatürk’ün aziz hatırasına sahip çıkmak, O’nun “En büyük eserim” dediği Cumhuriyetimizi, daha güçlü, daha demokratik, daha kalkınmış hale getirmek; O’nun kendi deyimi ile “Muasır medeniyet seviyesinin üzerine” çıkarmakla mümkün olacaktır" diyen Genel başkan Yyalçın mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bizlere yüklediği sorumluluk ve göstermiş olduğu hedefler asla unutulmayacaktır.  Türk Gençliği, onun izinde yürüyerek,  Cumhuriyetimizi korumak ve kollamak, vatanına sahip çıkmak  adına hiçbir meşru mücadeleden asla taviz vermeyecektir.

Bu gün ülkemiz, O'nun işaret ettiği yolda önemli mesafeler almış ve almaya da devam edecektir. Atatürk'ü anmak kadar  anlamak da çok önemlidir. O'nu anlamak, fikirlerini ve düşüncelerini kavramak sözle değil, icraatla mümkündür.

"Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir" diyerek millet iradesinin üzerinde hiçbir güç tanımadığını haykıran  Büyük Önderimizin emanet bıraktığı değerleri  ilelebet yaşatmak bizlerin en önemli görevidir.
Bu duygu ve düşüncelerle; milletimizin gönlünde ölümsüzleşen, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, tüm silah arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Ruhları şad olsun."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat