Genel Başkan Yardımcısı Demir, "Çocuklarımızla daha güçlü yarınlara inancımız tamdır"

Genel 22 Nisan 2021 21:53
Videoyu Aç Genel Başkan Yardımcısı Demir, "Çocuklarımızla daha güçlü yarınlara inancımız tamdır"
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Demir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
Bağımsızlık mücadelesinin adeta en mühim dönüm noktalarından olan bu önemli günün çocuklarımıza armağan edilmiş olmasının altında yatan gayeyi ve manayı çok iyi anlamak gerektiğini ifade eden Demir, "Milletimiz büyük bir kararlılık ortaya koyarak hürriyete olan sevdasını daima göstermiş ve bundan tam 101 sene evvel ise bunun mührünü kurduğu birinci meclisle vurmuştur. Aziz milletimizin canı pahasına verdiği İstiklal Mücadelesinin sonucu işte o gün belirlenmiş ve hakimiyetin yine bu necip millete ait olduğu tüm cihana gösterilmiştir. Bu kutlu nişane, demokrasinin ve milli iradenin bir göstergesidir" dedi.
Genel Başkan Yardımcısı Demir, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Çocuklarımızla daha güçlü yarınlara inancımızın tam olduğunu ifade etmek istiyor, Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin ilk başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Kurtuluş Mücadelemizde etkin rol alan ilk Meclisimizdeki milletvekillerini, tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle ve minnetle yad ediyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, tüm evlatlarımızı ve aziz milletimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat