GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YÜKSEL, "ORTAK AMACIMIZ HALKA HİZMET ETMEK"

Genel 16 Haziran 2021 15:03
Videoyu Aç GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YÜKSEL, "ORTAK AMACIMIZ HALKA HİZMET ETMEK"
A
a
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel ise, "Geliştirilecek olan bu proje ile biz Ankaralılara ve bütün Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan insanlara bir nebze de olsa katkıda bulunmak için buradayız. Kent konseyi o kentin kalbidir. O kalbin içinde ve o şehrin insanları vardır. Her düşünceden her fikirden olabilir. Önemli olan buluştuğumuz noktadır. Halka hizmet olsun, bu yaranın da çözümü olsun, diye hepimiz üzerimize düşen görevleri yapmalıyız,dedi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Toplumsal Politikalar Başkanı Avukat Ünzile Yüksel ve Ankara Kent Konseyi Çalışma Grubu üyeleri ile birlikte madde bağımlılığına karşı yürütülen projeler ele alındı.Toplantıda üyeler uyuşturucu bağımlıığının ortaya çıkmasının temel nedenleri ve buna karşı alınacak önlemlerle ilgili görüş alışverşinde bulunarak, uyuşturucu ve diğer bağımlılıklardan çocukların ve gençlerin nasıl kurtarılacağına dair projelerini anlattı.
Toplantıda konuşan, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, "Madde bağımlılığı sadece sağlığımızı değil geleceğimizi de etki altına alan bir konu. Terörün finansman alanlarından biridir. Dolayısı ile uyuşturucu bağımlılığı sadece bağımlı bireyi değil ailesini, çevresini ve toplumu etkiliyor. Toplumdaki davranış bozukluğunu tetikliyor. Toyekün büyük bir adanmışlıkla bu sorunu dert etmeli, bu konuda farkındalık oluşturmalıyız" dedi.

Toplantı İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkanlığı Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonunun hazırladığı projenin sunulmadı ile devam etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat