Güler: “Ramazan Ayına Ulaşmanın Huzur ve Mutluluğunu Hep Birlikte Yaşıyoruz”

Genel 12 Nisan 2021 13:59
Videoyu Aç Güler: “Ramazan Ayına Ulaşmanın Huzur ve Mutluluğunu Hep Birlikte Yaşıyoruz”
A
a
Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, Ramazan ayı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Güler mesajında: “Paylaşma ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı, gönüllerin birleştiği, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, 11 ayın sultanı, ramazan ayına ulaşmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 

Bu mübarek ayı ibadetlerimizle, dualarımızla değerlendirmeli, aile fertlerimize daha çok vakit ayırmalı, büyüklerimizi, komşularımızı, etrafımızda ilgiye ve şefkate muhtaç olanları ihmal etmemeliyiz. Orucuyla, namazıyla, teravisiyle, fitresi ve zekâtıyla manevi âlemimizi cennet bahçesinden bir bahçe kılmak, en çok da yoksulun, düşkünün, dar gelirlinin halinden anlamak, sahip olduklarımızın değerini idrak ederek gerektiğinde paylaşmasını da bilmek önemlidir. 
Ramazan ayı vesilesiyle tutulacak oruçların, yapılacak ibadetlerin ve edilecek duaların makbul olmasını temenni ediyor, bu mübarek günlerin başta  Bayburtlu hemşerilerim olmak üzere, İslam âlemine, bütün insanlığa sağlık ve hayırlar getirmesini niyaz ediyorum “dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat