GÜLER GELECEK VAAT EDEN SİYASETÇİLERİN BAŞINDA GELİYOR!

SİYASET 22 Kasım 2021 16:22
Videoyu Aç GÜLER GELECEK VAAT EDEN SİYASETÇİLERİN BAŞINDA GELİYOR!
A
a
Türkiye Değişim Partisi Genel Merkez Engelliler Birim Başkanı Tayfun Güler, siyasette gelecek vaat eden siyasiler başında geliyor. 

"İstanbul'da siyaset yapıyor"
Türkiye'de en zor siyaset yapılan illerin başında İstanbul gelir. İstanbul'da siyaset yapmak hem zor hem de meşakkatlidir. Ancak tüm bunlara rağmen İstanbul'da siyaset yapan ve siyasette gelecek vaat eden isimler var. Bu isimlerin başında da TDP Engelliler Birim Başkanı Tayfun Güler geliyor.  TDP’li Tayfun Güler, İstanbul'da geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen bir isimler arasında yer alıyor. Muhafazakâr bir ailenin mütevazi çocuğu olan Güler, gençliğinden beri siyasetle aktif olarak ilgileniyor. Bunların yanı sıra gençliğinde hatiplik de yapan Güler,17 Aralık 2020 TDP'nin kuruluşunun hemen ardından birçok kademede görev aldı. Önce il başkan yardımcılığı ardından 1. Olağan Kurultayı'nda yedek parti meclisine seçilen Güler, en son merkez engelliler başkanı seçildi ve aydınlık siyaset hayatına yeni bir adım atarak tüm gözleri üstüne çekmeyi başardı.

"Engellilerle ilgili yaptığı çalışmalar gözlerden kaçmıyor"

Tayfun Güler, engelliler başkanı olma sürecinde yaptığı çalışmalarla en öne çıkan isim oldu. Adından çokça bahsettiren ve engelli bireylere büyük önem veren Güler, siyasetin aranan yüzü olmayı çok kısa bir zamanda başararak, adından söz ettirdi. Ayrıca engelli bireylere yapılan ayrımın dikkatlerden kaçmamasını sağlayan Güler, engellilerle ilgili yaptığı çalışmalarla da hem partililerden hem de engelli bireylerin ailelerden büyük takdir toplamayı başararak adını altın harflerle siyaset arenasına yazdırdı.

"Başarılı muhalefet ve çalışmalar yapıyor"

İstanbul'un ve diğer illerin tüm sorunlarını takip eden Güler, belediye meclis toplantılarını da sürekli takip ediyor. Yaptığı açıklamalar ve insanları ötekileştirmeden sorunları ve önerileri ile ilgili çalışmaları ile dikkatleri üstüne çeken Güler, siyasette gelecek vaat eden isimlerin başında geliyor. TDP’li Tayfun Güler'in yaptığı başarılı muhalefet, sağ, sol ayrımı yapmadan her kesimin kucaklamasıyla hem il teşkilatı tarafından hem de genel merkez tarafından ilgiyle takip ediliyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat