GÜMÜŞHANE’DE SU BORCU OLANLAR İCRALIK OLUYOR! CHP’Lİ AĞAÇ: “GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ; BÖYLE BELEDİYE, BÖYLE BELEDİYECİLİK OLUR MU?”

Genel 7 Mayıs 2021 11:58
Videoyu Aç GÜMÜŞHANE’DE SU BORCU OLANLAR İCRALIK OLUYOR! CHP’Lİ AĞAÇ: “GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ; BÖYLE BELEDİYE, BÖYLE BELEDİYECİLİK OLUR MU?”
A
a
CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, Gümüşhane Belediyesi’nin su borcu olan vatandaşları icraya verdiğini söyleyerek tepki gösterdi. Ağaç, “Böyle belediye, böyle belediyecilik olur mu?” dedi.

CHP İl Başkanı Ağaç, “Gümüşhane Belediyesi; su borcu bulunan pek çok esnaf ve vatandaşı icraya vermiş. Ayıptır ve de günahtır” diyerek pandemi döneminde, üstelik Ramazan ayında; çeşitli sebeplerle su borcunu zamanında ödeyememiş insanlara icra takibi başlatmanın zulüm olduğunu söyledi.

“SİZ DEĞİL MİSİNİZ ‘DAR GELİRLİDEN SU FATURALARI TAHSİL EDİLMEYECEK’ DİYEN?”

CHP’li Ağaç açıklamasının devamında, “Siz değil misiniz pandemi döneminde vatandaşa destek oluyoruz şovuyla "Dar gelirliden su faturaları tahsil edilmeyecek" diyen? İnsanların bu zor günlerinde ihtiyaç sahiplerine yardımcı olacağınıza; yaptığınız işe bak!” diyerek sitem etti.

“MİLLET İTTİFAKI’NIN BELEDİYELERİNİ ÖRNEK ALIN”

Gümüşhane’nin sahipsiz bırakıldığını bir kez daha yineleyen Başkan Ağaç, “Kusura bakmayın ama yerel yönetim sizin işiniz değil. Bakın başta İstanbul ve Ankara olmak üzere belediyelerimiz, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun da talimatı ile pandemi döneminde hiç kimsenin suyunu kesmediler, kimseyi icraya vermediler, faturalarını ödemekte zorlanan milyonlarca vatandaşın su borçlarını da "Askıda Fatura" veya başka yöntemlerle ödediler. Hiçbir şey bilmiyor ve beceremiyorsanız; Millet İttifakı’nın belediyelerini örnek alın.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat