GÜNEÇ: “GELECEK PARTİSİ'Nİ ENGELLEMELERİ BİZİ DURDURAMAZ!”

Türkiye 21 Aralık 2021 16:16
Videoyu Aç GÜNEÇ: “GELECEK PARTİSİ'Nİ ENGELLEMELERİ BİZİ DURDURAMAZ!”
A
a
Gelecek Partisi'nin pazar günü gerçekleştirilen 2. kuruluş yıl dönümü kutlamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Gelecek Partisi Bolu Kurucu İl Başkanı Özkan Güneç, "Seçimlerde ezici bir güçle sandıkta birinci çıkacağız "dedi. 

Geçtiğimiz pazar günü İstanbul Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde düzenlenen kutlama etkinliği ile ilgili konuşan Bolu İl Başkanı Özkan Güneç, partisiyle ilgili iddialı açıklamalarda bulundu. Güneç, birçok engelleme ile karşılaştıklarını belirterek bu engellemelerin onları durduramayacağını, aksine partisini iktidarlığa taşıyacağını söyledi. 

"BİZ SADECE ELEŞTİRMİYORUZ, ÇÖZÜM DE ÜRETİYORUZ"

Özkan Güneç, görkemli bir kalabalığın Davutoğlu'nu karşıladığını belirterek, "Pazar günü partimizin 2. kuruluş yıl dönümünde partililerle bir araya geldik. Tüm engellemelere rağmen tüm gönüldaşlarımız oradaydı. Gelecek Partisi Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nu görkemli bir kalabalık karşıladı. Başkanımız açıklamalarında partimizin sosyal, siyasal, ekonomik politikalarından bahsetti. Her zaman dediğimiz gibi biz sadece hükümetin aldığı kararları eleştirmiyoruz. O alınan kararların yanlışlığını anlatarak çözüm önerilerini sunuyoruz. Biz halkımıza gelecek vaad eden bir partiyiz. Sadece halkımız için, Türkiye için çalışıyoruz" dedi.

“İKTİDAR BİZDEN KORKUYOR”

İstanbul Valiliği'nin Gelecek Partisi duyuru aracını engellemeye çalıştığını söyleyen Güneç, "Geçen sene ki etkinliğimizi İletişim Başkanlığı engellemeye çalışmıştı. Haliç Kongre salonunda toplanacaktık fakat izin verilmedi. Herhangi bir açıklamada da bulunulmadı. Bu defa da İstanbul Valiliği, duyuru aracımızı engellemeye çalıştı. Yine mantıklı bir sebep gösterilmedi. Biz anladık ki iktidar bizden korkuyor. Onlar da biliyor gidici olduklarını. Fakat bu engellemeler bizi daha da sevindiriyor, azimlendiriyor. Yapılan engellemeler bizi durduramaz tam aksine iktidar olmaya emin adımlarla taşır. Seçim günü o sandıktan ezici bir güç ile çıkıp, halkımıza hizmete başlayacağız. Ayrıca Partimizin 2.yıldönümü Vatanımıza, Milletimize, Partimize, Bolu İlimize hayırlı olsun.  Ve kim ne derse desin Türkiye Gelecek Var. Ya Gelecek Ya Gelecek. Gelecek Türkiye’nin, Gelecek Bolunun. Bizlere Parti kuramaz, parti kursalar Teşkilatlanamazlar dediler. Rabbimize şükür 2.yıldönümüzü kutladık. Gümbür gümbür geliyoruz "ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat