GÜZEL MARKET DAYANIŞMA MAĞAZASI İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA

Genel 15 Ocak 2021 21:30
Videoyu Aç GÜZEL MARKET DAYANIŞMA MAĞAZASI İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA
A
a

Bilecik Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl vatandaşlarımızın hizmetine açılan Güzel Market Dayanışma Mağazası, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yüzünü gülümsetmeye devam ediyor.

Sosyal belediyecilik anlamında birçok güzel hizmeti uygulamaya koyan Bilecik Belediyesi, özellikle salgın nedeniyle içinde bulunduğumuz zor zamanlarda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza birçok yönden anlamlı hizmetler sunuyor.

Başta çocuklarımız için oyuncak olmak üzere, ev eşyası, mobilya, beyaz eşya ve kırtasiye malzemelerinin, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile buluştuğu Güzel Market Dayanışma Mağazası ile şu ana kadar 10’u aşkın ev, bütün ev eşyası ile donatılarak ihtiyaç sahibi vatandaşımızın hizmetine sunuldu.

3 BİN 351 ADET KIRTASİYE MALZEMESİ, EV EŞYASI VE OYUNCAK DAĞITIMI YAPILDI

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde yer alan ve yardımsever vatandaşlarımız tarafından bağışların yapıldığı Güzel Market Dayanışma Mağazası ile 3 bin 351 adet kırtasiye malzemesi, eve eşyası ve oyuncak dağıtımı yapıldı.

Salgın nedeniyle başta esnaf olmak üzere birçok kesimden vatandaşımızın zor durumda olduğu bu dönemde yardımsever vatandaşlarımız evlerinde kullanmadıkları eşyaları Güzel Market Dayanışma Mağazasına teslime ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza katkıda bulunabilir.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat