HALKIN GÜNDEMİ GEÇİM, SUNİ GÜNDEM BUNU DEĞİŞTİREMEZ

Türkiye 11 Kasım 2021 14:41
Videoyu Aç HALKIN GÜNDEMİ GEÇİM, SUNİ GÜNDEM BUNU DEĞİŞTİREMEZ
A
a
İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, ülkede ekonominin her geçen gün daha kötüye gittiğini dile getirerek, değerlendirmede bulundu. 

Ekonomideki kötü gidişe seçim ile dur denilebileceğini ifade eden Başkan Mehmet Fedai Çakmaklı, “Piyasalara güven verebilmek için sandığa gidilmeli. Yatırımcı korkusundan parayı ya bankada ya da yastık altında tutuyor. Vatandaş geleceğinden endişeli olduğu için yatırımını yastık altında tutuyor. Piyasalarda güven olmaması bu durumları körüklüyor. Bu süreçten çıkmanın tek yolu sandığa gitmektir” dedi. 

Dolar ve altındaki artışın durdurulamadığına dikkat çeken İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, “Dolara müdahale edebilecek bir rezervimiz yok. Ekonomide yaşanan kriz her geçen gün daha da ağırlaşıyor. Peş Peşe gelen zamlar halkın sırtındaki kamburu arttırmaya devam ediyor. Ülkeyi yönetenler ise gündem değiştirmek için provokatörleri sahaya sürüyor. Halkın gündemi GEÇİM, sizin suni gündemleriniz bunu değiştiremeyecektir. Dolar 9,80, EURO 11,290, Altının gramı 584,32 TL. Paramız pul oldu. Tüm bu kötü tabloya rağmen Cumhur İttifakı hala algı oluşturmak için provokatör eylemlerle gündem oluşturmaya çalışıyor. Bunlar daha İYİ günleriniz. Sandıkta hüsrana uğrayacaksınız” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat