HER DERDE DEVA İNCİR ÇEKİRDEĞİNE OLAN İLGİ BÜYÜYOR

Türkiye 8 Nisan 2021 17:20
Videoyu Aç HER DERDE DEVA İNCİR ÇEKİRDEĞİNE OLAN İLGİ BÜYÜYOR
A
a
Vitaminler açısından zengin ve insan vücudunun birçok sorununa çare incir çekirdeği yağı; bağışıklık sistemini güçlendirme, şeker ve cilt sorunlarına “mucize” gibi etki ediyor. 
Modern tıbbın en büyük destekleyicisi olan bitkiler, Tıbbi ve Aromatik Yağ Üretim ve Ürün Sorumlusu Ferruh Doğan’ın çalışmalarıyla vatandaşın tüm sorunlarına çözüm buluyor. Bu kapsamda Ferruh Doğan’ın en önemli çalışmalarından olan “incir çekirdeği yağı” için vatandaşlardan gelen talep artıyor. Hem Omega hem de “E” vitamini bakımından zengin olan incir çekirdeği yağı, bağışıklık sisteminin güçlenmesinden, cildin doğal rengini almasına kadar birçok konuda insanın en büyük yardımcısı konumunda. Tüm etkileri bununla da kalmayan mucize yağ, içinde bulundurduğu yüksek miktardaki E vitamini sayesinde, bebek sahibi olamayan ailelerin de imdadına yetişiyor. 

“BALIK YAĞINDAN DAHA FAZLA OMEGA 3 BARINDIRIYOR”

İncir yağının etkileri üzerine konuşan Tıbbi ve Aromatik Yağ Üretim ve Ürün Sorumlusu Ferruh Doğan, “Allah, her derdin devasını da insanlığa vermiştir. İnsana düşen ise; çalışmak, okumak, öğrenmek ve araştırmaktır. Bugün insanlık, Allah’ın bütün mucizelerini bitkilerde bulabilmektedir. Bizde insanımızın sorunlarına çare olmak, bir nebze olsun sağlıklı bir yaşam sunmak adına, incir çekirdeği üzerine yaptığımız çalışmalarla, ‘incir çekirdeği yağını’ insanlığın yararına sunduk. Balık yağından daha fazla Omega 3 barındıran bu mucize, aynı zamanda E vitamini bakımından da çok zengindir. Çocuk sahibi olamayan ailelerin, yüksek şeker sorunu yaşayanların, ciltle ilgili vitamin sıkıntısı yaşayanların ve özellikle çocuklarda olmak üzere bağışıklık sisteminin güçlenmesinde büyük etkisi var. Tüm bu özellikleriyle incir yağı bugün birçok insanın hayatına renk katmakta. Hiçbir kimyasal katkı içermeyen, tamamen doğanın mucizelerini barındıran bu yağı, tüm halkımıza tavsiye ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat