HER YERDE HALKIMIZLA BİRLİKTEYİZ

Genel 23 Ağustos 2021 13:42
Videoyu Aç HER YERDE HALKIMIZLA BİRLİKTEYİZ
A
a
İlçelerde düzenlenen programlara katılan CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, “Her yerde halkımız ile birlikte olacağız, birlikte başaracağız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Sındırgı ilçesi Yaylabayır Mahallesinde düzenlenen köy hayrına ve Köse Süleyman Makam Anıtının açılışına katıldı.

-KÖSE SÜLEYMAN MAKAM ANITI AÇILIŞI YAPILDI-

Bahçedere Kavaşbaşı Köyünde gerçekleştirilen Köse Süleyman Makam Anıtı'nın açılışına Araştırmacı Yazar Aydın Ayhan, CHP İl Başkanı Serkan Sarı, Bahçedere/Kavakbaşı Köyü Muhtarı Mücahit Yüksel, Dernek Başkanı Özen Oğuz, Kordinatör Sırrı Oğuz, Alevi Dedeleri ile Bahçedere Kavakbaşında yaşayan vatandaşlar katıldı.
Programda konuşan CHP İl Başkanı Sarı, “Bahçedere’de Çepni Boyu Federasyonu adına koordinasyonunu Sırrı Oğuz’un yapmış olduğu ve Çepni Boyunun geçmişini anmak üzere bugün burada açılışını yapmış olduğumuz bu anıt ile geçmişine sahip çıkmak adına atılmış önemli bir adımın şahitliğini yapıyoruz. Türkiye'nin her bölgesinden misafirlerimiz var. Güzel bir etkinlik oldu. Emeği geçen başkanlarımıza ve yöneticilerine, muhtarımıza ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

GELENEKSEL YAYLABAYIR MAHALLESİ HAYRINA KATILDI 

Başkan Serkan Sarı daha sonra Sındırgı ilçesi Yaylabayır Mahallesinde düzenlenen Geleneksel Yaylabayır Mahallesi Hayrına katıldı. 
Başkan Sarı programa ilçe Başkanı Serkan Sak, İl yöneticileri Yusuf Kaplan, Aysel Zerenli, Hüseyin Yenitürk, Hakkı Kurtuluş Demir, Meclis üyeleri Asım Göksidan, Barış Uran, Fikret Kavaklı, Zeki Ayan, önceki dönem ilçe başkanları Bekir Ertuğrul, Orhan Demirçelik, ilçe yöneticileri ve partililer katıldı. 
Programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Sarı, “Balıkesir CHP örgütleri olarak her zaman halkımızın yanındayız. Her yerde halkımız ile birlikte olacağız, birlikte başaracağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat