İKTİDAR SAHİPLERİ İSRAİL’İ PROTESTO EDECEKLERSE ÖNCE İSRAİL’İN VERDİĞİ ÜSTÜN HİZMET MADALYASINI İADE ETMELİDİR

Genel 17 Mayıs 2021 14:06
Videoyu Aç İKTİDAR SAHİPLERİ İSRAİL’İ PROTESTO EDECEKLERSE ÖNCE İSRAİL’İN VERDİĞİ ÜSTÜN HİZMET MADALYASINI İADE ETMELİDİR
A
a
Edirne ’nin Keşan İlçesinde İsrail’ in Filistin halkına Ve Mescid -i Aksa’ya yönelik yapılan saldırıları protesto edildi. Protesto koronavirüs önlemlerini unutturdu.
Konuya ilişkin açıklama yapan İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, "Keşan ilçemizde 12 Mayıs Çarşamba günü bir gurup insanın sosyal mesafe gözetmeksizin yapmış oldukları protesto içerikli toplantı kabul edilir değildir" dedi.

ÖNCE İSRAİL’ İN VERDİĞİ ÜSTÜN HİZMET MADALYASINI İADE ETSİNLER

"Evet Terörün her türlüsüne sonuna kadar karşıyız.! " diyen başkan Demir, "Ancak böyle bir ortamda cenazelerimizi dahi kısıtlı sayıda birinci derecede akrabalarımızla kaldırırken, sokağa çıkanlara ceza yazılırken bu toplantının kabul edilir bir tarafı yoktur. Ayrıca bu topluluğun Çin zulmüne aynı hassasiyeti göstermemesi manidardır. Ayrıca iktidar sahipleri İsrail’i protesto edeceklerse Önce İsrail in verdiği üstün hizmet madalyasını iade etmelidir.! Sonra İsrail e ve mallarına yaptıkları protesto ve  inandırıcı olsun.! İçinde bulunduğumuz hassas durumu göz önünde bulundurarak zülme Karşi tepkimizi yazılı ve görsel basınla ortaya koymaya çalışıyoruz yetkililerin ve STK ların aynı hassasiyeti göstermesini rica ediyorum. Mescid-i Aksa’ya İsrail’in, Doğu Türkistan’a Çin’in Yaptığı Katliamı nefretle kınıyorum" şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat