İMİK’TEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Genel 21 Ağustos 2021 13:30
Videoyu Aç İMİK’TEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI
A
a
İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanı Arzu İmik, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya yönelik gerçekleştirilen yumruklu saldırıyı kınayarak, başkan Kavuncu’ya geçmiş olsun dileklerini iletti.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, programa konuk olduğu Halk TV stüdyolarından ayrıldığı anda kimliği belirsiz kişi tarafından yumruklu saldırıya maruz kaldı. İstanbul Valiliği, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Kavuncu'ya saldıran zanlının yakalandığını bildirdi.
Saldırıya ilişkin açıklamalarda bulunan İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanı Arzu İmik, “Herkesin içinde güpe gündüz hiç korkmadan çekinmeden gerçekleştirilen bu saldırı gerçekten de düşündürücü. Bu tür saldırılarda, bizleri susturmaya çalışmaktadırlar. İl başkanımız doğruları söylediği için bu tür alçakça bir saldırıya uğramıştır. Bizler İYİ Parti olarak gerçekleri söylemekten vazgeçmeyeceğiz. Siyaset içerinde son zamanlarda oldukça artan ve özellikle de partimizi hedef alarak söylenen sözler bizleri yıldırmayacaktır. Yapılan saldırıyı şiddetle kınıyor, il başkanımız Kavuncu’ya geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bunları yapanı değil, yaptıranı halkımız sandıkta zaten cezalandıracaktır” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat