IRAK’TA TÜRKİYE İHRACATÇISINA FIRSAT YARATAN DEV TİCARET FORUMU 

Genel 12 Ağustos 2021 19:39
Videoyu Aç IRAK’TA TÜRKİYE İHRACATÇISINA FIRSAT YARATAN DEV TİCARET FORUMU 
A
a
Duhok-Erbil-Kekük- Süleymaniye-Halepçe Ticaret Forumu ve 2.Süleymaniye Tarım ve Gıda Endüstrisi Fuarı  11-16 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 

Türkiye’nin en önemli ticaret partneri olan Irak’ın 5 önemli ilinde iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen Türkiye’nin yedi bölgesinden iş insanlarının katılımı ile B2B(ikili görüşmeler) görüşmelerini de içeren ticaret forumu düzenlenecek.

 Forum hakkında bilgi veren Uluslararası Sanayiciler ve iş insanları Derneği (USİAD) Genel Başkanı Nevaf Kılıç:
Türkiye’nin en çok ihracat yaptığı ülkelerden biri olan  Irak ve Türkiye’mizin en önemli ticari partneri olan Irak’a yatırım ve iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen iş insanlarımızın katılacağı bir ticaret forumu olacak. 5 ili kapsıyor ( Duhok ,Erbil,Kerkük, Süleymaniye, Halepçe) Bütün iş dünyası ile B2B ikili görüşmeler yapılacak . Bakanlar ,Milletvekilleri , Ticaret odaları, Yatırımcılar Birlikleri  ,Müteahhitler Birlikleri ,İşadamları birlikleri, Distribütörler birliği,  İthalat ve İhracatçılar Birliği vb . Bütün kurum ve kuruluşlar katılacak. Bu forumda iş insanlarımız Irak’ta bulunan iş insanları  ile görüşmeler yapılacak, yatırım ve ticaret fırsatları için ikili görüşmeler yapılarak değerlendirilecek. Bu forumun Türkiye ve Irak arasındaki  muhtemel iş bağlantıları açısından çok olumlu geçeceğine inanıyorum” dedi.
Usiad aracılığı ile katılacak olan firmalara da ayrıca özel iskonto uygulanacak.KILIÇ  sözlerini şöyle  noktaladı: “Bu vesile ile Türkiye’deki tüm üretici ve ihracatçı firmalarımızı bu etkinliğe katılmaya  davet  ediyoruz.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat