İrtük: “Ramazan’a Kavuşmanın Sevinci ve Mutluluğu İçerisindeyiz”

Genel 12 Nisan 2021 15:04
Videoyu Aç İrtük: “Ramazan’a Kavuşmanın Sevinci ve Mutluluğu İçerisindeyiz”
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Çorum Merkez İlçe Başkanı Hamza İrtük, Ramazan ayı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Türkiye Değişim Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı İrtük mesajında: “İslam Âlemi’nin özlemle beklediği, başı rahmet, ortası mağfiret sonu cehennem azabından kurtuluş olan on bir ayın sultanı Ramazan’a kavuşmanın sevinci ve mutluluğu içerisindeyiz.

Ramazan ayı huzur, barış, kardeşlik ve tüm bunların daha da pekiştiği ay olarak bilinir. Geleneklerimiz, örf, adetlerimiz inançlarımız yüzyıllarca hep böyle gelmiştir. Bizler toplum olarak Ramazan'a ayrı bir önem veririz. Bu ay aynı zamanda insani ve ahlaki erdemlerin daha güçlü şekilde hayata yansıdığı, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın, sevgi ve nimetleri paylaşmanın zirveye çıktığı eşsiz bir zaman dilimidir.

Ramazan ayı günah ve hatalardan arınmak, kırdığımız kalpleri onarmak, birlik beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştirmek için önemli bir fırsattır. Gelişiyle gönüllerimizi aydınlatan rahmet ve bereket mevsimi Ramazan ayının kalplerimize huzur, evlerimize bereket, ailemize, ülkemize, İslâm âlemine sağlık ve hayırlar getirerek insanlığın barışına vesile olmasını Cenâb-ı Hakk’tan niyaz ediyorum. Müslüman âleminin ve tüm vatandaşlarımızın Ramazan Ayını tebrik ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat