İSTANBUL’DA ÜNİVERSİTELİ GENÇLERDEN YAŞAR AYDIN’A DEV DESTEK

Genel 11 Kasım 2021 15:00
Videoyu Aç İSTANBUL’DA ÜNİVERSİTELİ GENÇLERDEN YAŞAR AYDIN’A DEV DESTEK
A
a
İstanbul’da üniversiteli gençler, yurt gezilerine ara vermeden devam eden Onur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın’ı ağırladı. Gençler Aydın’a tam destek verdiklerini söyledi.

Onur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Yaşar Aydın yurt gezileri kapsamında bu kez üniversiteleri ziyaret etti. Boğaziçi, İstanbul Teknik, Marmara, İstanbul ve Galatasaray Üniversitelerinde eğitim gören gençleri ziyaret eden Yaşar Aydın, öğrenciler tarafından heyecanla karşılandı. Üniversiteli gençlerden Yavuz Özer ve arkadaşlarının organize ettiği, üç ayrı yerde gençlerle bir araya gelen Yaşar Aydın’a ilgi ve alaka son derece yoğundu.
Üç ayrı yerde konferans düzenleyen Yaşar Aydın ise gördüğü ilgi karşısında memnuniyetini dile getirirdi. Onur Hareketinin hedef, amaç ve ülke sorunlarıyla ilgili çözüm önerilerinin ne olduğunu da anlatan Yaşar Aydın, gençlere de şunları söyledi:

“İKTİDAR VE MUHALEFET GENÇLERDEN HEP KORKTU”

“Biz, gençlerimizin hayallerinin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Gençlerimize bu hayallerini gerçekleştirecekleri iklimi sunmak Onur Hareketinin birinci önceliğidir. Ülke, kurulduğu günden bugüne ülkeyi idare eden, iktidar ve muhalefet tamamını kaydederek söylüyorum, gençlerimizin düşüncesinden ve dinamizminden korktular.”

“GENÇLERİMİZİ BİRBİRİNE KIRDIRDILAR”

“Gençlerimizdeki potansiyeli bu bilgisiz ve birikimsiz iktidar ve muhalefeti korkuttu. Bu korku sonucunda çareyi gençlerimizi birbirine kırdırmakta buldular. Böylece ülkeyi babalarının çiftliği gibi yönettiler. Bu sayede yolsuzlukta ve hırsızlıkta sınır tanımadılar ne de olsa gençlerin arasına nifak tohumunu ekmişlerdi. Gençlerimizin birbirleriyle girdikleri bu kısır çekişmeden sadece iktidar ve muhalefet faydalandı. Gençlerimizi bu şekilde hep heba ettiler”

“AYNI KİRLİ OYUNU SERGİLEMELERİNE İZİN VERMEYECEĞİZ”

“Bugün de iktidar ve muhalefet aynı kirli oyunu sergiliyorlar. Buna Onur Hareketi olarak izin vermemiz, göz yummamız mümkün değil. Gençlerimizin saçının tek bir teline zarar gelmesine asla izin vermeyeceğiz”
Gençler, Yaşar Aydın’ın sözünü sık sık alkışlarla ve sloganlarla keserek ,Yaşar Aydın’a tam destek sözü verdiler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat