İYİ PARTİ, EDİRNE’NİN SORUNLARINI PANDEMİ DÖNEMİNDE DE TARTIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Genel 30 Aralık 2020 15:20
Videoyu Aç İYİ PARTİ, EDİRNE’NİN SORUNLARINI PANDEMİ DÖNEMİNDE DE TARTIŞMAYA DEVAM EDİYOR
A
a
 Pandemi süreciyle beraber çalışmalarına kurallar çerçevesinde devam eden İYİ Parti Edirne İl Teşkilatı, aylık İlçe Başkanları toplantısını internet üzerinden gerçekleştirdi.

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir’in liderliğinde gerçekleştirilen aylık İYİ Parti Edirne İlçe Başkanları toplantısının aralık ayı birlikteliği internet üzerinden görüntülü bağlantı yöntemi ile yapıldı. Toplantıda İlçe Başkanlarının yanı sıra sürpriz bir katılımla İYİ Parti 2. Bölge Teşkilat Başkanı Ayhan Bölükbaşı ve İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar da yer aldı. 

“BÖLGELERDEKİ SORUNLARI KONUŞTUK”

Toplantı İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir’in resmi sosyal medya hesabından duyuruldu. Demir paylaşımında, “İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı aralık ayı İlçe Başkanları Toplantımızı pandemi nedeniyle internet üzerinden gerçekleştirdik. Partimizi daha İYİ yerlere taşımak amacıyla hedeflerimizi koyduk eksiklerimizi istişare ettik bölgelerdeki sorunları konuştuk. Toplantımıza sürpriz yaparak katılan İYİ Parti 2. Bölge Teşkilat Başkanımız Sayın Ayhan Bölükbaşı ve İYİ Parti Edirne Milletvekilimiz Sayın Orhan Çakırlar’a şükranlarım sunuyorum. Sıcak ve samimi ev ortamımızda gerçekleşen toplantımıza katılan tüm İlçe Başkanlarıma, Başkanlık Divani Yöneticilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat