İYİ PARTİ, ENGELLİ VATANDAŞIN SESİNİ DUYDU AŞI SIRASI GELMEDİĞİ İÇİN AKŞENER'E MESAJ GÖNDERMİŞTİ

Genel 16 Nisan 2021 12:12
Videoyu Aç İYİ PARTİ, ENGELLİ VATANDAŞIN SESİNİ DUYDU AŞI SIRASI GELMEDİĞİ İÇİN AKŞENER'E MESAJ GÖNDERMİŞTİ
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, aşı sırası için İYİ Parti Lideri Meral Akşener'e mesaj gönderen engelli vatandaş Kadir Berke Öz ile ilgili açıklamada bulunarak müjde verdi.

Edirne'de yaşayan Kadir Berke Öz isimli engelli bir vatandaş İYİ Parti Lideri Meral Akşener'e sosyal medya hesabı twitter üzerinden mesaj göndererek, kendisine aşı sırasının gelmediğini söyledi. İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı'nın da girişimi ile Öz'ün bu mesajı karşılıksız kalmadı. 

"HEMEN KENDİSİNE ULAŞILDI"

Trakya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde okuyan Kadir Berke Öz ile ilgili açıklama İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, "Twitter'den Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e ulaşan Kadır Berke Öz’e hemen geri dönüş sağlandı. Genel Başkanımızın özel kaleminden genç kardeşimiz Berke Öz'e ulaşılarak durumu ile ilgili bilgi alındı ve sohbet edildi. Aşı sırası gelmeyen bu kardeşimize gereken ilgi ve alaka gösterildi, gösterilmeye devam edilecek." dedi.

"İYİ Kİ VARSINIZ İYİ Kİ BERABER SİYASET YAPIYORUZ"

Kadir Berke Öz'ün partilerinin il başkanlığını arayarak kendilerine teşekkür ettiğini ve oldukça mutlu olduğunu da ifade eden İYİ Parti İl Başkanı Demir, "Şahsım ve il teşkilatı olarak, başta Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere, Teşkilat Başkanımız Koray Aydın, Genel Sekreterimiz Uğur Poyraz, Genel Başkanımızın Özel Kalemi Esma Bekar Hanıma ve tüm çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız ve iyi ki beraber siyaset yapıyoruz." ifadelerini kullandı.
Başkan Demir son olarak ülke genelinde 81 il başkanından da destek geldiğinin altını çizerek her birine ayrı ayrı teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat