İYİ PARTİ BİNGÖL İL BAŞKANI HASAN KIZILBOĞA, BAŞBUĞ TÜRKEŞ’İ ANDI

Genel 5 Nisan 2021 13:03
Videoyu Aç İYİ PARTİ BİNGÖL İL BAŞKANI HASAN KIZILBOĞA, BAŞBUĞ TÜRKEŞ’İ ANDI
A
a
Alparslan Türkeş’in ölüm yıl dönümünde, İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, “Türk milliyetçiliğinin ve Türk İslam ülküsünün fikir babası, Türk Dünyasının lideri, Başbuğ Alparslan Türkeş; Ruhunuz Şad, mekanınız Cennet olsun BAŞBUĞUM” ifadeleriyle andı.

Türkiye’de milliyetçi hareketin temsilcisi olan, Alparslan Türkeş’in vefatının 24. yılında, İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla Türkeş’i andı. Başkan Kızılboğa mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır.” - Başbuğ Alparslan Türkeş. Büyük devlet adamı, ülke sevdalısı, Türk milliyetçiliğinin ve Türk İslam ülküsünün fikir babası, Türk Dünyasının lideri, Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Türk milliyetçilerini ve yüce Türk dünyasını yasa boğarak hakka yürüdü. Vefatının 24. yılında rahmetle, minnetle, saygıyla yad ediyoruz. Rabbim rahmetiyle muamele eylesin. Ruhunuz şad, mekanınız Cennet olsun Başbuğum.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat