İYİ PARTİ ÇANAKKALE AİLESİ BÜYÜYOR

Genel 29 Kasım 2021 21:09
Videoyu Aç İYİ PARTİ ÇANAKKALE AİLESİ BÜYÜYOR
A
a
İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığı yeni üye kayıtlarını almaya devam ediyor. İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, “Çanakkale’de İYİ’ler ailesinin hızla büyüyor, Güneş İYİ’lerle doğacak” dedi.

İYİ Parti’ye, Çanakkale’de vatandaşların ilgi ve alakası her geçen gün artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün İYİ Parti’ye yeni üye olanlara düzenlenen programla rozetleri
takıldı. 

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, teşkilatların Çanakkale’de gece gündüz çalıştığına vurgu yaparak, “İYİ’ler ilimizin her köşesinde halkımızla bir araya geliyor. Ülkemizin ve ilimizin son durumunu istişare ediyoruz. Ekonomik gidişat başta olmak üzere Türkiye’nin kötü yönetildiğini inanan halkımızın partimize olan teveccühü her geçen gün artıyor. Partimize yeni katılan üyelerimize, İYİ’ler hareketine, İYİ Parti ailesine `Hoş geldiniz’ diyorum. Partimize olan teveccühün farkındayız. Çok çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Meselemiz memleket meselesi. Ülkenin gidişatının farkında olan ve bu durumdan endişe duyarak memleketini düşünen vatandaşlarımız da siyasete adım atıyor. İnşallah partimizi iktidara taşıyacağız ve Genel Başkanımız Meral Akşener’i başbakan yapacağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat