İYİ PARTİ’DEN EDİRNE’YE ÇIKARMA

Genel 1 Mart 2021 18:55
Videoyu Aç İYİ PARTİ’DEN EDİRNE’YE ÇIKARMA
A
a
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in direktifleri ile Edirne’de Sivil Toplum Kuruluşları ve esnaf ziyaret edildi. 2 gün boyunca kapsamında Edirne Merkez, Lalapaşa, Havsa, Meriç, İpsala, Enez, Uzunköprü ve Keşan’da 41 noktada farklı noktada ziyaretler gerçekleştiren heyetler, vatandaşın sorunlarını dinleyerek tek tek not aldı. Ziyaretlerde İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir’in yanı sıra, Siyaset Akademisi Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Akalın, İYİ Parti Milletvekilleri Hüseyin Örs, Zeki Hakan Sıdalı, Ümit Beyaz ve İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyeleri Meral Alemdar ve Emine Küçükali yer aldı. 

“ÇALIŞMALARIMIZI YÜZDE 100 BAŞARI İLE SONLANDIRDIK”

İYİ Parti’nin Edirne programının büyük bir başarı ile gerçekleştiğinin altını çizen İl Başkanı Ekrem Demir, “Katılımcı tüm İYİ Partili Milletvekilleri, Genel İdare Kurulu üyeleri, İlçe Başkanlarım ve İl Başkanlık Divanı üyelerim ile planlayıp gerçekleştirdiğimiz 2 günlük STK ve saha çalışmalarımız yüzde yüz başarı ile sonlandırdık.” dedi.

“SIKINTILAR AKŞENER’E RAPOR EDİLECEKTİR”

Aldıkları geri dönüşle vatandaşların İYİ Parti’nin çalışmalarından oldukça memnun kaldığını da ifade eden Başkan Demir, “Allah her birinizden ayrı ayrı razı olsun. Teşkilatımızı ve Edirneli hemşerilerimizi çok memnun ettiniz. Edirne genelinde öğrendiğimiz sıkıntıları Genel Merkez Başkanlık Divanı’nda görüşülerek Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e rapor edilecek. Milletin kürsüsünden ilgililere, iktidar sahiplerine iletilecektir.” şeklinde konuştu..
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat