İYİ Parti Edirne İl Başkanı Demir’den Kadir Gecesi Mesajı

Genel 8 Mayıs 2021 13:05
Videoyu Aç İYİ Parti Edirne İl Başkanı Demir’den Kadir Gecesi Mesajı
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı. İYİ Parti Edirne İl Başkanı Demir mesajında: “Bu kutsal gecenin getirdiği esenlik ve selametin, tüm şehrimizi, ülkemizi, aziz milletimizi ve bütün insanlığı çepeçevre kuşatmasını; yeryüzünde barış ve huzura aracı olmasını diliyorum. Hiç şüphesiz, bin aydan daha hayırlı olan bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkân ve fırsat sunmaktadır. Aziz hemşehrilerimizin, bu eşsiz fırsatın şuurunda olarak, bu gecenin feyzinden manen en iyi biçimde faydalanacağına inanıyorum.
  
   Dua ve tövbe kapılarının sonuna kadar açıldığı bu müstesna gecede, gönül coğrafyamızın yaşadığı bu sancılı dönemleri en iyi biçimde bertaraf etmek için tek yürek olup bizlere lütfedilen dua ve niyaz bereketinden olabildiğince yararlanmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta siz değerli Edirneli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm milletimizin ve İslam âleminin Kadir Gecesi'ni tebrik ediyor, Yüce Mevla'dan sağlık, barış ve huzur içinde hepimizi Ramazan Bayramı'na da eriştirmesini diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat