İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, "BİZLER BÜYÜTÜLÜRKEN VATAN SEVGİSİ VE BAYRAK SEVGİSİ İLE BÜYÜTÜLDÜK"

Genel 11 Mart 2021 14:04
Videoyu Aç İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, "BİZLER BÜYÜTÜLÜRKEN VATAN SEVGİSİ VE BAYRAK SEVGİSİ İLE BÜYÜTÜLDÜK"
A
a
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, "12 Mart İstiklal Marşının Kabulü” günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Genel Başkan Yardımcısı Yüksel, mesajında "Bizler büyütülürken hamd olsun vatan sevgisiyle, bayrak sevgisiyle büyütüldük. Ve tabiî ki İstiklal Marşı sevgisi de içimize nakış nakış işlenmiştir. Her okunuşta içimizi kabartan, göğsümüzü geren İstiklal Marşı kurtuluş mücadelemizin kazanıldığı dönemin şartlarını ve mücadelenin şiddetini anlatmaktadır. Aziz Türk Milletinin büyük bir azimle ve fedakarlıkla vermiş olduğu bağımsızlık mücadelesi gerçek bir kahramanlık öyküsüdür. Bu mücadeleyi de dizelere döken Vatan şairi Mehmet Akif Ersoy’u da rahmetle ve minnetle anıyorum. Ruhu şad mekanı cennet olsun. Bu münasebetle İstiklal Marşımızın Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabulünün 100. yıl dönümünü kutluyor, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle minnetle anıyorum” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat