İYİ PARTİ İL BAŞKANI KIZILBOĞA: “GÜNÜ GELDİĞİNDE ADALET TECELLİ EDECEK, ELİNİ MİLLETİN CEBİNE ATANLAR, MİLLETE HESAP VERECEK” 

Genel 16 Nisan 2021 14:16
Videoyu Aç İYİ PARTİ İL BAŞKANI KIZILBOĞA: “GÜNÜ GELDİĞİNDE ADALET TECELLİ EDECEK, ELİNİ MİLLETİN CEBİNE ATANLAR, MİLLETE HESAP VERECEK” 
A
a
Farklı kamu kurumlarından maaş alan yöneticiler ve “128 Milyar Dolar Nerede?” konularıyla ilgili yazılı bir açıklama yapan İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, “Günü geldiğinde adalet tecelli edecek, elini milletin cebine atanlar, millete hesap verecek. Kimse unutmasın kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz” dedi.

İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, farklı kamu kurumlarından maaş alanlar, “128 Milyar Dolar Nerede?” ve ihaleler üzerinden hükümete tepki gösterdi. Yolsuzluklarla gündeme gelenlerin bir gün millete hesap vereceğini belirten Kızılboğa, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın faiz kararını da eleştirdi. Kızılboğa’nın açıklamasının başlıkları şöyle:

“KORKULARI BÜYÜK”

“Adalet belki gecikir ama bir gün elbet gelir ve hesap sorar. Bugün hükümet yürttüğü politikalarla adaleti belki geciktiriyor olabilir ama kesinlikle engelleyemeyecek. Çünkü millet parasının, ekonomisinin hesabın soruyor. Esnaf, kongrelere rağmen neden kapalı tutulduğunun hesabını soruyor. Öğrenci eğitim hakkının çalışmasının hesabını soruyor. Atanamayan öğretmenler, emekliler, işçiler herkes hükümete hesabını soruyor. Farklı kurumlardan maaş alan AKP’li yöneticiler, ‘128 Milyar Dolar Nerede?’ sorusuna dahi cevap veremeyen ekonomistler. Tüm yaşananlar millet tarafından takip ediliyor.”

“GÜNÜ GELDİĞİNDE ADALET TECELLİ EDECEK”

“Her yerde söylemeye, sesimizi yükseltmeye devam edeceğiz. Milletimiz hakkını, vergisini yandaşa kurban etmeyiz. Günü geldiğinde adalet tecelli edecek, elini milletin cebine atanlar, millete hesap verecek. Kimse unutmasın kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz. Türk milleti yücedir. Sabreder ama kendisine yapılan yanlışı unutmaz. Hükümet de bunu unutmasın. Sırt döndüğü vatandaş, hesabını istiyor.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat