İYİ PARTİ MALATYA KADIN POLİTİKALARI BAŞKANI KAYIŞ, 19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI KUTLADI

Genel 17 Mayıs 2021 13:59
Videoyu Aç İYİ PARTİ MALATYA KADIN POLİTİKALARI BAŞKANI KAYIŞ, 19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI KUTLADI
A
a
İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanı Arzu İmik Kayış, 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.

Başkan Kayış, "Milli Mücadelenin başlangıcı olan bu anlamlı gün, Türk Gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir. Gençlik, bir milletin geleceğidir. Gençlere değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek, kişilikli ve özverili kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan milletler, geleceğe güvenle bakabilirler.
Cumhuriyetin korunması, gelişmesi, çağdaş Uygarlık düzeyine ulaşmasının, yetişmekte olan genç kuşaklar sayesinde gerçekleşecektir. Öncelikle her türlü kötü alışkanlıklardan uzak, birlik ve beraberliğinizi koruyarak, sıkıntı ve yokluk içinde büyük özverilerle kurulan Türkiye Cumhuriyetini korumak ve gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak en başta gelen görev ve sorumluluğunuz olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm halkımızın ve gençlerin 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.”dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat