İYİ PARTİ MALATYA KADIN POLİTİKALARI BAŞKANLIĞI, GENÇLERE TABLET HEDİYE ETTİ

Genel 14 Nisan 2021 21:57
Videoyu Aç İYİ PARTİ MALATYA KADIN POLİTİKALARI BAŞKANLIĞI, GENÇLERE TABLET HEDİYE ETTİ
A
a
Öğrencilerin en büyük ihtiyaçları arasından yer alan tabletler, İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanlığı’nın çalışmalarıyla, Malatyalı gençlere ulaştırıldı.

Pandemi kapsamında alınana önlemlerle eğitim – öğretim canlı dersler yöntemiyle internet üzerinden gerçekleştirilmeye başladı. Bu süreçte öğrencilerin en çok ihtiyacı olan tabletler ise İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanlığı tarafından ihtiyacı olan çocuklara ulaştırıldı. İl Başkanlık binasında gerçekleştirilen dağıtım töreninde öğrenciler tabletlerini alırken, yeni gelen yasaklarla beraber evden çıkamayan öğrencilerinse evlerine tabletler gönderildi.

 Çalışmayla ilgili İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanı Arzu İmik yazılı bir açıklama yaparak, “Öğrencilerimizin ihtiyacını karşılamak amacıyla İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanlığı olarak bir girişimde bulunduk. Çocuklarımızın eğitimden geri kalmaması bizler için çok önemli. Bugün eğitim alamayan her öğrencimizde geleceğimizden bir günü kaybediyoruz. Biz de bu süreçte elimizden geleni ardımıza koymayacağız. En büyük temennimiz en kısa sürede okul bahçelerinin çocuk sesleriyle dolduğu zamanlara dönmektir” dedi.
1000
icon
Yener Şahin 16 Nisan 2021 13:08

Duyarlılığınız için teşekkür ederim kadınlar bu ülkenin bel kemigi tekrar teşekkürler arzu hanım

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat