İYİ PARTİLİ ERKAN ÇİFTÇİ’NİN YANINDA “ÇİFTÇİMİZ, İKTİDARIN POLİTİKALARI ALTINDA EZİLİYOR”

Genel 19 Temmuz 2021 14:12
Videoyu Aç İYİ PARTİLİ ERKAN ÇİFTÇİ’NİN YANINDA “ÇİFTÇİMİZ, İKTİDARIN POLİTİKALARI ALTINDA EZİLİYOR”
A
a
İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan, çiftçinin iktidar politikaları altında ezildiğini söyledi.

İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan, il yöneticileri ve partililer çiftçinin derdini dinledi. Çiftçinin, üreticinin sorunlarının çok fazla olduğunu ifade eden Başkan Erkan, “Çiftçi abilerimiz sütün litre fiyatı 2,8 lira, en ucuz yemin kilosu 3 lira, çiftçilik para kazandırmıyor. Durumumuz zor, her geçen gün borç artıyor. Ödeyecek güç, takat kalmadı" diyerek şikâyet ediyor.” dedi.

“KÖYLÜNÜN SESİNİ DUYAN YOK”

Başkan Erkan ayrıca çiftçinin, sulama suyu olmadığı ve içme suyunun da tek bir pompadan karşılandığına ilişkin yaşanan soruna da değinerek, “Çiftçimiz, pompa arıza yaparsa halimizi hiç düşünemiyorum diye serzenişte bulundular. Burdur Merkez Boğaziçi Köyünde su sıkıntısı çok büyük ancak seslerini duyan yok.” ifadelerini kullandı.

“KÖYLÜ, İYİ PARTİ İKTİDARINDA BOLLUK İÇİNDE OLACAK”

Mevcut iktidarın politikaları altında köylü ve çiftçinin ezildiğini söyleyen İYİ Partili Erkan, “İYİ Parti'nin tarım ve hayvancılık ile ilgili tüm çalışmalarını anlattık. İYİ Parti iktidarında köylümüzün de bolluk içinde olacağının, ürettiği her ürünün değerinde karşılık bulacağını ve huzura kavuşacaklarını, çocuklarının geleceğinin İYİ Parti’nin projelerinin içerisinde olduğunu söyledik.” dedi.
Başkan Erkan son olarak Burdur Merkez Boğaziçi Köyünde üye kayıtlarına devam edildiğini ve partiye katılan vatandaşlarla birlikte her geçen gün daha da büyüdüklerini belirterek sözlerini noktaladı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat