İYİ PARTİLİ KIZILBOĞA: “MİLLETİMİZ BU ŞEKİLDE YÖNETİLMEYİ HAK ETMİYOR”

Genel 19 Kasım 2021 13:51
Videoyu Aç İYİ PARTİLİ KIZILBOĞA: “MİLLETİMİZ BU ŞEKİLDE YÖNETİLMEYİ HAK ETMİYOR”
A
a
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, ekonomideki gidişat ve vatandaşın alım gücüne ilişkin açıklamalarda bulundu.
10 TL’yi gören dolar, son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın faiz çıkışı ve Merkez Bankası’nın faizi indirmesiyle birlikte artışını sürdürerek rekor kırdı ve 11 TL’yi gördü. İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa da yaşanan gelişmelere ilişkin açıklama yaptı.

“DOLARIN ARTIŞI ALIM GÜCÜNE İYİCE DARBE VURDU”

İYİ Partili Kızılboğa, “Ülkemiz günden güne daha da yönetilemez hale geldi. İktidar tarafından yapılan her açıklama ve her adım, ne yazık ki milletimizi olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Pandemiyle birlikte daha da kötüye giden ekonomi, doların hızla artmasıyla vatandaşlarımızın alım gücüne iyice darbe vurdu” dedi.

“İKTİDAR ÜÇ MAYMUNU OYNAMAYA DEVAM EDİYOR”

İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa açıklamasının devamında, “Mutfakta, çarşıda-pazarda yangın var. İnsanlar marketlere girip bir şey almak istediğinde, çoluğu çocuğu canı bir şey çektiğinde alıp almamak için on kez düşünüyor. Bir ürünü alıp tekrar yerine koyuyor. Bunun yanı sıra her gün üst üste gelen zamlar, kira ödemeleri, faturalar insanımızın üstüne karabasan gibi çöküyor. İktidar ise ne yazık ki tüm bu olanlar karşısında üç maymunu oynamaya ve millete zulmetmeye devam ediyor. Milletimiz bu şekilde yönetilmeyi hak etmiyor.” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat