İYİ PARTİLİ KIZILBOĞA: MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR!

Genel 15 Kasım 2021 13:08
Videoyu Aç İYİ PARTİLİ KIZILBOĞA: MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR!
A
a
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, Emekli Çevre ve Şehircilik Müdürü (Bayındırlık ve İskan) Selim Aksoy’un, İYİ Parti’ye katılması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Cesaretinden dolayı tebrik ederim”

Kızılboğa, açıklamasında “Çıktığı bu yolda bizler hep yanında olacağız. Aksoy, en doğru kararı vererek İYİ’lerin arasına katıldı. Onu gönülden tebrik ediyorum ve başarıların devamını diliyorum.”dedi. 

Daha çok çalışacağını belirten Kızılboğa;” Emekli Çevre ve Şehircilik Müdürümüz (Bayındırlık ve İskan Müdürü) Sayın Selim AKSOY, İyiler ailesine katılarak bizlere güç katmıştır. Sayın Müdürümüzü tebrik ediyor, bundan sonraki süreçte, bizimle beraber mücadele kararlılığını ve cesaretini gösterdiği için de takdir ediyoruz” dedi.

“Sanal gündemle ekonomik sıkıntıyı perdeliyorlar”

Açıklamasına devam eden Kızılboğa;” Her türlü iftira ve çirkinliğe rağmen, İyi Parti Ülkemizin üzerine umut olarak doğmaya, Milletimizin dertleriyle hemhal olmaya devam edecektir. Sanal gündemlerle milletimizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıları perdelemeye çalışanları, Milletimiz asla affetmeyecek ve günü geldiğinde de gereken dersi de verecektir. Siz engel koydukça biz büyüyeceğiz, Milletimizin gür sesi olmaya devam edeceğiz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat