İYİ PARTİLİ YILDIZLAR'DAN ERDOĞAN'IN HELALLİK AÇIKLAMASINA YANIT "SANDIĞI GETİRİN 84 MİLYON KABUSTAN KURTULSUN, SİZLE DE HELALLEŞSİN" 

Genel 14 Mayıs 2021 22:22
Videoyu Aç İYİ PARTİLİ YILDIZLAR'DAN ERDOĞAN'IN HELALLİK AÇIKLAMASINA YANIT  "SANDIĞI GETİRİN 84 MİLYON KABUSTAN KURTULSUN, SİZLE DE HELALLEŞSİN" 
A
a
İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, Erdoğan'ın helallik istemesine ilişkin konuştu. 

İYİ Partili Yıldızlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Sıkıntıya düşen insanlarımız, esnafımız çalışanımız olduysa, hepsinden helallik istiyoruz" sözlerine ilişkin açıklama yaparak şunları söyledi:

"Koronavirüs salgını ülkemizde yayılmaya başladığından bu yana süreci algıyla yönetmeye çalıştınız. Hükümet olarak maske dahi dağıtmada sorun yaşadınız. Adına tedbir dediğiniz anlamsız yasaklarla esnafı, işçileri perişan ettiniz. O da yetmedi siz lebalep kongrelerde toplanırken fakir fukaraya cezalar kestiniz. İnsanlar sevdiklerinin acısını yaşayıp, cenazelerine katılamazken, utanmadan bunları yaptınız. Ne yazık ki şimdi de bu beceriksizliği itiraf ederek helallik istiyorsunuz. Sayın Genel başkanımızın da dediği gibi hellalleşme sandıkta olur. Sandığı getirin, ilk seçimde 84 milyon bu kabustan kurtulsun, sizle de helalleşsin" dedi.
1000
icon
Maide Ağıngil 14 Mayıs 2021 23:43

👏👏👏👏👏👏👍👍

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat