İYİ PARTİLİ YÜKSEL’DEN RAMAZAN MESAJI

Genel 1 Nisan 2022 22:40
Videoyu Aç İYİ PARTİLİ YÜKSEL’DEN RAMAZAN MESAJI
A
a
“ÇOK DAHA BOLLUK VE BEREKETLİ RAMAZAN AYLARINDA BULUŞACAĞIZ”
İYİ Parti Genel Merkez Kadın Politikaları Başkanı Ünzile Yüksel, Ramazan ayı nedeniyle mesaj yayınladı.
1 Nisan’ı 2 Nisan’a bağlayan gece başlayacak olan Ramazan ayı ile ilgili İYİ Parti Genel Merkez Kadın Politikaları Başkanı Ünzile Yüksel’den mesaj geldi. İYİ Partili Yüksel, Ramazan ile ilgili verdiği mesajda birlik olmanın ve dayanışmanın önemine dikkat çekti.
İYİ Parti Genel Merkez Kadın Politikaları Başkanı Ünzile Yüksel şöyle dedi:
“11 ayın sultanı Ramazan’a kavuşmanın mutluluğunu bir kez daha yaşıyoruz. Ramazan ayı bereket, birliktelik, dayanışma, sabır ve anlama ayıdır. Ramazan ayı, İslam aleminin dünyevi duygulardan arındığını ve paylaşmanın önemini tüm insanlığa gösterdiği, nefsini terbiye ettiği bir aydır. Biz de bu bereketli, sofraların paylaşıldığı anlamlı ayda tüm milletimizin Ramazan ayının bolluk ve bereket içinde geçmesini temenni ediyoruz.
Bu temennilerimizin yanı sıra milletçe zor günlerden geçtiğimizin de farkındayız elbet. Ancak bu mübarek ayda ayrı gayrımız olmaz. Bunun için vatandaşlarımıza diyebileceğimiz tek şey, sabrın sonu selamettir” sözüdür. Vatandaşlarımız müsterih olsun, içleri ferah olsun. Çok daha güzel günlerde ve çok daha güzel, bolluk ve bereketli ramazan aylarında buluşacağız.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat