İYİ PARTİMİZ 4 YAŞINDA

Genel 22 Ekim 2021 13:20
Videoyu Aç İYİ PARTİMİZ 4 YAŞINDA
A
a
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, 25 Ekim 2017 tarihinde kurulan İYİ Parti’nin 4’üncü kuruluş yıldönümü münasebetiyle sebebiyle bir mesaj yayınladı. 

İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, partilerinin Meral Akşener liderliğinde 25 Ekim 2017 tarihinde kurulduğunu ve kısa süre sonra halkın takdiri ile TBMM’de yerini aldığını ifade ederek “İYİ’ler ve Cesurlar hareketinin 4. yılı kutlu olsun” dedi.

İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Değerli yol arkadaşlarım ve sevgili Bingöllü hemşerilerim; İYİ Partimizin 4.kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Türkiye’nin İYİ ve cesur evlatlarıyla, aziz milletimizin azim ve desteği ve Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde kurduğumuz İYİ Partimizin bugün 4. Kuruluş yıldönümünü gururla kutluyoruz. Allah’a hamd olsun ki bu kısa sürede değişmez denileni değiştirdik ve halkımızın sesi olduk. Güçlü ve mutlu Türkiye’nin yolunu açtık. Kuruluş yıldönümümüz ülkemize ve aziz milletimize hayırlı olsun. Unutmayın; yılmayacağız, yıkılmayacağız güneşi görene kadar yorulmayacağız. Çok çalışıp partimizi iktidara taşıyacağız ve Genel Başkanımız Meral Akşener’i başbakan yapacağız.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat