İYİLİK BULAŞTIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Genel 31 Aralık 2021 16:44
Videoyu Aç İYİLİK BULAŞTIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ
A
a
Yenişehir Yaşam Gönülleri, gönüllere dokunmaya devam ediyor. İyilik bulaştırmaya devam edeceğiz sloganıyla çalışmalarını sürdüren Yaşam Gönüllüleri, Yenişehir ilçesinde bulunan Batıkent İlköğretim Okuluna giderek çocukların yeni yılını kutlayarak hediye dağıttı.  
Yenişehir Yaşam Gönüllüleri yetkilileri yaptıkları açıklamada, “Gözleri ateş, enerjileri sonsuz, ruhları tertemiz, henüz kötülükle tanışmamış, yarının büyükleri çocuklarımızı ziyaret ettik. Şanssızlıkları ailelerinin ekonomik yetersizliği, şansları onları düşünen bir okul müdürü ve öğretme sevdalısı öğretmenlerinin olması. Sponsorlarımızın bize sağlamış oldukları hediye ve ikramları okul müdürünün izni ile sınıflarda yavrularımıza sunduk. Gözlerindeki mutluluk ve minneti gördük. Yüreklerine dokunduk. Yüreklerimize dokundular. Oradan gönül rahatlığı ve mutlulukla ve bir daha ziyaret sözü vererek ayrıldık. Bu etkinlikte bize sponsor olan, etkinlik için aracı olan ve etkinlik için emek sarf eden herkese sonsuz teşekkürler” dedi. 
2022 YILINDA DA BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN
Çocukları mutlu ederek 2021 yılını tamamlayan Yenişehir Yaşam Gönüllüleri yetkilileri, “2022 yılında da bizi izlemeye devam edin. Ünlü Rus edebiyatı yazarı Tolstoy demiş ki: “Acı duyabiliyorsan, canlısın. Başkalarının acısını duyabiliyorsan, insansın.” Şükür ki biz Yenişehir Yaşam Gönüllüleri ve sosyal çevremiz aynı bu duyarlılıkla hareket eden güzel yürekli ve başkasının acısına ilaç olabilmenin bilincinde bireylerden oluşuyor. Bugün uzaklardaki bir yüreğimiz, biz Yenişehir Yaşam Gönüllüleri aracılığıyla Batıkent İlköğretim Okulundaki öğrencilerimizin yeni yıla mutlu girebilmesi için güzellik yaptı. Onun vasıtasıyla bir kez daha yüreklere sevgiyle dokunduk. Gözlerindeki sevince ortak olduk. İnanıyoruz ki çocuklar gülerse dünya cennet olur. Çocukların mutlu olmasına vesile olan başta sponsorumuz olmak üzere, emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Biz iyilik bulaştırmaya devam edeceğiz. Sizde bizi izlemeye devam edin” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat