İyilik gönüllüleri tüm Türkiye’de sefer oldu 2 YAŞINDAKİ MİRHAN DENİZ TEDAVİSİ İÇİN HAYIRSEVERLERDEN DESTEK BEKLİYOR

Genel 29 Mayıs 2021 14:01
Videoyu Aç İyilik gönüllüleri tüm Türkiye’de sefer oldu  2 YAŞINDAKİ MİRHAN DENİZ TEDAVİSİ İÇİN HAYIRSEVERLERDEN DESTEK BEKLİYOR
A
a
CHP Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz, SMA tip 1 kas hastası olan 2 yaşındaki Mirhan Deniz için yardım kampanyasının devam ettiğini belirterek hayırsever vatandaşlardan destek beklediklerini söyledi.

Kampanya hakkında bilgi veren başkan CHP Bağlar ilçe başkanı Recep Yavuz,  “Kampanyamız şuan %71 Kalan %29 için mücadelemiz devam ediyor. Mirhan Deniz nefesiyle savaşıyor. Sütün, suyun tadını bilmiyor. Karnından besleniyor. Sabaha kadar solunum cihazıyla uyumak zorunda kalıyor. Mirhan Deniz için zaman kısıtlı. Tüm Hayırseverleri kampanyaya desteğe çağırıyor. Şuan 2 yaşında 10 aydir kampanyamız devam ediyor. Bu uzun süren süreç yüzünden Amerika şansını kaybetti maalesef. Şimdi Dubai'de kilo kriteri ile zolgensma tedavisi alacak. Bu yüzden kilo almaması için kısıtlı beslenip neredeyse aç kalmak zorunda. Çünkü 2. şansını da kaybetmemesi gerekiyor” dedi.

Diğer yandan kampanyaya destek veren Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Ayten Gülsever, sma gönüllüsü CHP İzmir il örgütünden yardımsever iş kadını Altınay Görmüşün başlattığı proje kapsamın da teşekkürlerini ileten başkan Yavuz, “ bizleri yalnız bırakmayan  sanatçı İlyas Salman, Levent Üzümcü, Onikişubat ilçe baskanı Ünal Ateş, Sivas İl başkan yardımcısı Cihan Kınas, Kahramanmaraş il başkan yardımcısı Cem Yıldız  Tokat, il kadın kolları başkanı Zeynep Zarife Üngör, Mirhan Deniz sma tip 1 kas hastası ve kampanya devam ediyor” şeklinde konuştu.

Valilik onaylıdır. 
ALICI: BERNA SİNCANLI
BANKA: AKBANK / ÇAĞLAYAN İSTANBUL
IBAN: TR08 0004 6003 5288 8000 1254 71
AÇIKLAMA: MİRHAN
Avrupa:  (VALİLİK İZİNLİ)
Iban DE84701696190100550833
Name: Funda Coker Açıklama: (Spende)
Swift Code/Bic Code:GENODEF1ZOR
1000
icon
Kastamonu CHP il kadin kolları başkanıyım , Ben ve ekibimiz bu konuya duyarlı olup elimizden geleni 29 Mayıs 2021 21:43

Allah bir an once şifasını versin evlat bizim de evlerimizdir.. Kastamonu olarak gerekeni yapacağız.. Halkımla gurur duyuyorum hepsi canla başla harekete geçti.. Gülcan Topalşabanoglu 0533 614 22 47

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat