Kabukcuoğlu, “Kadın Hep Hayatımızda Önemli Bir Rol Oynamıştır”

Türkiye 8 Mart 2021 12:17
Videoyu Aç Kabukcuoğlu, “Kadın Hep Hayatımızda Önemli Bir Rol Oynamıştır”
A
a
İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. 

Kabukcuoğlu mesajında; “Doğumdan ölümümüze kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz bizi biz yapan kadınlarımızdır. Kadınlarımız insanlığımızın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi en büyük mutlulukların altındaki mimardır. Yeri geldiğinde anne, değerli bir eş, içten bir arkadaştır. Kadın sabırlıdır, sıcaktır, şefkatlidir ve koruyucudur.
            
Kadın toplumsal hayatta en etkili yönlendirici birleştirici ve koruyucu bir unsurdur. Tarihten bugüne kadın hep hayatımızda önemli bir rol oynamıştır. Özellikle Milli Mücadele döneminde düşman birliklerine karşı mücadele eden unsurlardan biride Türk Kadınları olmuştur. Türk kadınlarının verdiği mücadele tarihe altın harflerle yazılmış ve bu mücadele yüzyıllar da geçse akıllarda kalacaktır. Ayrıca sanat, kültür ve sosyal yardım konularında öncülük yapan nice kadınlarımız vardır. Hem dinimizde hem de toplumsal değerlerimizde kadının önemli bir yeri vardır. Bu duygularla tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat