Karış: “Jandarma Teşkilatımızın 182’inci Kuruluş Yıldönümünü Kutluyorum”

Genel 14 Haziran 2021 21:35
Videoyu Aç Karış: “Jandarma Teşkilatımızın 182’inci Kuruluş Yıldönümünü Kutluyorum”
A
a
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış Jandarma Teşkilatının 182. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Karış mesajında:  "Yurt, ulus ve Cumhuriyete aşk ve sadakatle bağlı, tevazu, fedakârlık ve feragat örneği bir kanun ordusu " olan jandarmamız, ülke sathına yayılmış teşkilatı ve kadrosuyla, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde, yarınlarından emin olarak yaşamasını sağlamak konusundaki faaliyetlerini yeri geldiğinde canını feda etmekten çekinmeksizin büyük özveri içinde başarıyla yerine getirmektedir.  Jandarma Teşkilatımız, bu onurlu görevi, insanımızı merkeze alan bir anlayışla kanunları uygulayarak, büyük bir özveri ve millet sevgisiyle yerine getirmektedir.

Özellikle son dönemde vatandaşlarımızın güvenliğini, demokrasimizi, ülkemizin gelişmesini hedef alan teröristlere karşı, diğer güvenlik birimlerimizle birlikte üstün bir mücadele yürütmektedir. Bu vesileyle vatan, bayrak ve mukaddesat uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi Rahmetle, Gazilerimizi minnetle anıyorum. Jandarma Teşkilatımızın 182’inci kuruluş yıldönümünü kutluyor, tüm mesai arkadaşlarıma aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat