Keskin, Jandarma Teşkilatı’nın 182’inci Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Genel 15 Haziran 2021 17:47
Videoyu Aç Keskin, Jandarma Teşkilatı’nın 182’inci Kuruluş Yıldönümünü Kutladı
A
a
Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, Türk Jandarma Teşkilatı’nın 182’inci Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Keskin mesajında, “Jandarma Teşkilatımız, yasalarca belirlenmiş sınırlar çerçevesinde başarılı çalışmalarını 182 yıldır devam ettiren köklü bir kuruluşumuzdur.
 
Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için çalışan, suç ve suçlularla mücadelede dünya çapında örnek olan Jandarma Teşkilatımız, görevini fedakârca yerine getirmesiyle halkımızın güvenlik kuvvetlerimize olan güvenini arttırmaktadır.
 
Jandarma Teşkilatı; eğitimli personeli, çağın gereklerine uygun teknolojik donanımı, disiplini, vatan sevgisi ve üstün vazife bilinciyle görev ve sorumluluklarını yerine getirirken, asli görevlerinin yanı sıra, hayata geçirdiği insan odaklı sosyal projeler ve kültürel hizmetlerle, halk ile devlet arasında önemli bir köprü olmuştur.
 
Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatı’mızın kuruluşunun 182. kuruluş yıl dönümünü kutlar, Jandarma Bölge Komutanlığımız, İl Jandarma Komutanlığı personelimiz başta olmak üzere Jandarma Teşkilatımızın değerli mensuplarına başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Vatan uğrunda hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize de acil şifalar ve şükranlarımı sunuyorum .Allah kahraman güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat