KESKİN: VATANIMIZIN HER KARIŞ TOPRAĞINDA ‘TEMİZ SİYASETİ’ TEMSİL EDECEĞİZ

Genel 27 Mayıs 2021 14:11
Videoyu Aç KESKİN: VATANIMIZIN HER KARIŞ TOPRAĞINDA ‘TEMİZ SİYASETİ’ TEMSİL EDECEĞİZ
A
a
Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Meclis önünde polis engeliyle karşılaştı. Yaşanılan olaylara ilişkin, Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin açıklamalarda bulundu.

“KURULAN BARİKATLAR BİZE ENGEL OLAMAYACAK”

Kurulan barikatların kendilerine engel olamayacağını söyleyen Keskin, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti, hiç kimsenin, hiçbir şahsın hiçbir siyasi grubun tekelinde değildir. Hiçbir legal ve illegal yapı kendilerini devletin yerine koyarak hüküm veremez, yorum yapamaz ve devlet demokratik hukuk ilkeleri dışında temsil edilemez. Yapılan bu zorbalığı şiddetle kınıyorum. Vatanımızın her karış toprağında ‘Temiz Siyaseti’ temsil edeceğiz. Kimseye boyun eğmeden, hiçbir engele takılmadan sesimi duyuracağız. Biz Gelecek Partisi olarak, gerçekleri ve doğruları söylemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Gerçeklerin ortaya çıkarılması için Temiz Siyaset hareketini başlattıklarını belirten başkan Keskin şunları söyledi:

“Geçtiğimiz gün yaşanan olaylar şunu apaçık göstermiştir ki, bu ülkeyi tek elle yönetmek isteyen kişi bazı şeylerden korkuyor. Bu nedenle de herkesi susturmak için elinden geleni yapıyor. Bizler Gelecek Partisi olarak bu tür oyunlarla susmayacağız. Kirli siyasetlerinin ortaya çıkmasından korkanlar temiz siyaset hareketimize kendilerine göre darbe vurmaya çalışmaktadırlar. Gerçeklerden korkanlara karşı bu millet sandıkta gerekeni yapacaktır. Bundan artık şüphemiz yoktur. Olan biten herşeyi bu millet görüyor. Kimseyi sindiremeyecekler korkutamayacaklardır.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat